Canon Canon Toner CRG-045H Magenta 1244C002
Symbol: 1244C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1244C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2200 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | LBP610C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 98mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact