Canon Canon TONER T09 BK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Canon T09 3020C006
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 347.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon T09 3020C006
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 347.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7600 stron(y) |
| Kod OEM | T09 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Kompatybilność | i-SENSYS X C1127P/C1127i/C1127iF |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 120mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact