Canon Canon PFI-310MBK nabój z tuszem Oryginalny Czarny matowy
Symbol: 2358C001
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 733.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2358C001
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 733.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 330 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny matowy |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TX-2000, imagePROGRAF TX-3000, imagePROGRAF TX-4000 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 55mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact