Canon Canon PFI-102MBK nabój z tuszem Oryginalny Czarny matowy
Symbol: CF0894B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF0894B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny matowy |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 130 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | imagePROGRAF iPF500/iPF510/iPF600/iPF605/iPF610/iPF650/iPF655/iPF700/iPF710/iPF720/iPF750/iPF755/iPF760/iPF765 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 80mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact