Canon Canon PFI-102BK nabój z tuszem Oryginalny Czarny
Symbol: CF0895B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF0895B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 130 ml |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | imagePROGRAF iPF500/iPF510/iPF600/iPF605/iPF610/iPF650/iPF655/iPF700/iPF710/iPF720/iPF750/iPF755/iPF760/iPF765 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 185mm |
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wylewać do kanalizacji.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact