Canon Canon PFI-030M nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 3491C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3491C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 55 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kod OEM | 3491C001 |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TA-20, imagePROGRAF TA-30 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 25mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie wylewać do kanalizacji.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact