Canon Canon EXV51BK C-EXV51 Toner 0481C002 Black
Symbol: Canon C-EXV51 0481C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 663.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV51 0481C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 663.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 69000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | C-EXV 51 |
| Kompatybilność | Canon imageRunner ADVANCE: 5535, 5535i, 5540i, 5550i, 5560i. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 85mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact