Canon Canon Cartridge 716 Black kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 1980B002
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 311.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1980B002
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 311.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | LBP 5050, 5050N, 8050, MF 8030Cn, MF 8050, MF 8330Cdn |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact