Canon Canon CRG-729 C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 4369B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 204.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4369B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 204.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP7010C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 360mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact