Canon Canon CRG 719 BK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Canon CRG-719 3479B002
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 429.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-719 3479B002
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 429.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2100 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF5940dn/MF5980dw/LBP6300dn/LBP6310dn/LBP6650dn/LBP6670dn/LBP6680x |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 340mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact