Canon Canon CRG-718 Bk kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 2662B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2662B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3400 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF729Cx |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 390mm |
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact