Canon Canon CRG-067H Toner Yellow 5103C002
Symbol: 5103C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 366.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5103C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 366.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2350 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | LBP631Cw, LBP633Cdw, i-SENSYS MF651Cw, i-SENSYS MF655Cdw, i-SENSYS MF657Cdw, i-SENSYS LBP631Cw, i-SENSYS LBP633Cdw, i-SENSYS MF651Cw, i-SENSYS MF655Cw, i-SENSYS MF657Cw |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact