Canon Canon C-EXV 28 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Canon C-EXV28 2797B002
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 332.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV28 2797B002
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 332.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 38000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Canon C5045(i)/C5051(i) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 75mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact