Canon Canon 8525B002 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: Canon C-EXV49 8525B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 416.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV49 8525B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 416.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 19000 stron(y) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 70mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact