Canon Canon 5818C001 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 100287500
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 885.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100287500
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 885.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 420000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | i-SENSYS X 1861P i-SENSYS X 1871P |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact