Canon Canon 5225B012 kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 1778596
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 233.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1778596
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 233.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kompatybilność | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 176mm |
| Wysokość | 210mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact