Canon Canon 5149C001 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 5149C001
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 429.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5149C001
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 429.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33000 stron(y) |
| Kompatybilność | imagePRESS V1000 |
| Szerokość | 38mm |
| Długość | 171mm |
| Wysokość | 88mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact