Canon Canon 4540B019 nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 4540B019
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 264.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4540B019
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 264.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 9 ml |
| Pojemność kolorowego tuszu | 9 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Pakiet wartości zdjęciowych |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność | PIXMA iP4850, PIXMA iP4950, PIXMA iX6550, PIXMA MG5150, PIXMA MG5250, PIXMA MG5350, PIXMA MG6150, PIXMA MG6250, PIXMA MG8150, PIXMA MG8250, PIXMA MX715, PIXMA MX885, PIXMA MX895 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 180mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact