Canon Canon 3026C002 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Canon CRG-054H 3026C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 380.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-054H 3026C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 380.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Color imageCLASS MF642Cdw |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 98mm |
| Wysokość | 112mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact