Canon Canon 055H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 3018C002
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 766.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3018C002
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 766.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5900 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF740 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 110mm |
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj wdychania pyłu.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact