Canon Canon 0484C002 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: Canon C-EXV51H 0484C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 825.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV51H 0484C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 825.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kod OEM | CEXV51Y |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 60000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Canon iRC5535/5535i/5540i/5550i/5560i |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 565mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact