Canon Atrament żółty CANON PFI050Y IPF
Symbol: 456430
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 456430
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 248.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność kolorowego tuszu | 70 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TC-20 |
| Szerokość | 191mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 23mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact