COUGAR COUGAR Terminator Air Uniwersalny fotel dla gracza Siatka z oczkiem Czarny
Symbol: 591641
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 2592.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 591641
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 2592.00
| Specyfikacja | |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 3D |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 135° |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 72 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 54,8 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 76 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56 cm |
| Waga produktu | 24,6 kg |
| Wysokość (min) | 112 cm |
| Wysokość (max.) | 138 cm |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,9 kg |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |