COUGAR COUGAR CGR-E-GRAV160 Czarny
Symbol: 569565
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 2116.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 569565
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 2116.00
| Specyfikacja | |
| Zakres regulacji wysokości | 730 - 1180 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiał blatu | Włókno węglowe |
| Model | Prosty |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 35 kg |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1600 x 750 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość opakowania | 925 mm |
| Głębokość opakowania | 885 mm |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 925mm |
| Wysokość | 885mm |