COUGAR COUGAR CGR-DSF-GRB Uniwersalny fotel dla gracza Tapicerowane siedzisko Szary
Symbol: 569544
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 2063.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 569544
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 2063.00
| Specyfikacja | |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał ramy | Stal |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny/Szary |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Kolor siedziska | Szary |
| Podłokietnik | Tak |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Głębokość produktu | 690 mm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość produktu | 1295 mm |
| Grubość siedziska | 13 cm |
| Wysokość (min) | 129,5 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 69,5 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 83,6 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 57 cm |
| Wysokość (max.) | 137 cm |
| Waga produktu | 29,2 kg |
| Wysokość podpórki pod plecy | 85 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska | 57 cm |
| Szerokość produktu | 760 mm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33,7 kg |
| Głębokość opakowania | 890 mm |
| Instrukcje składania | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |