COUGAR COUGAR CGR-AO2-GLB Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny, Złoto
Symbol: 528637
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1252.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 528637
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1252.00
| Specyfikacja | |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 155° |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Pomarańczowy |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Materiał oparcia | Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Kolor oparcia | Złoto |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał siedziska | Skóra, PCW |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Regulacja wysokości | 8 cm |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał podstawy | Metal |
| Podłokietnik | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość (min) | 126 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 80,5 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 68,5 cm |
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Wysokość siedziska (min.) | 48 cm |
| Waga produktu | 20,7 kg |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Głębokość opakowania | 860 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,6 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |