AROZZI Arozzi Gaming Stuhl Avanti Ash SoftFabric Fotel do gry na konsoli Tapicerowane siedzisko
Symbol: AVANTI-SFB-ASH
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1373.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AVANTI-SFB-ASH
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1373.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Fotel do gry na konsoli |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 830mm |
| Wysokość | 320mm |