Brother Tusz Brother żółty LC525XLYAP2=LC-525XLY, 1300 str.
Symbol: LC525XLY
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC525XLY
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1300 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | DCP-J100, DCP-J105, MFC-J200 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produktów na palecie | 100 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 25,3 kg |
| Wysokość brutto palety | 2,75 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 1 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Warstwy na paletę | 1 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 1 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 119mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 26mm |
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com