Brother Tusz Brother czarny LC529XLBKAP2=LC-529XLBK, 2400 str.
Symbol: LC529XLBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 36.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC529XLBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 36.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 2400 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | DCP-J100, DCP-J105, MFC-J200 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Wysokość brutto palety | 7,75 cm |
| Produktów na palecie | 1500 szt. |
| Waga brutto palety | 249 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać oparów.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com