Brother Tusz Brother czarny LC3617BK=LC-3617BK, 550 str.
Symbol: LC3617BK
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 36.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC3617BK
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 36.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 550 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW |
| Produktów na palecie | 4900 szt. |
| Wysokość brutto palety | 21,1 cm |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 331,6 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 49 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 23mm |
• Nie wdychać oparów.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com