Brother Tusz Brother czarny BT6000BK=BT-6000BK, 6000 str.
Symbol: BT6000BK
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BT6000BK
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 39.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność | DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MFC-T800W |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 146 g |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 190 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Produktów na palecie | 1440 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 11,3 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 72 szt. |
| Waga brutto palety | 280,1 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 56mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com