Brother Toner Brother czarny TN1090=TN-1090, 1500 str.
Symbol: TN1090
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 94.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN1090
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 94.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP: 1622WE, 1623WE. Brother HL: 1222WE, 1223WE. |
| Model | TN-1090 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 145mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com