Brother Brother TN-910YP kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: TN-910YP
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 1135.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN-910YP
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 1135.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 566 g |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 382,8 kg |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,4 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com