Brother Brother TN-321M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: TN321M
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 420.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN321M
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 420.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność | HL-L8250CDN, HL-L8350CDW |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Wysokość opakowania | 75,9 mm |
| Szerokość opakowania | 203,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 832 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 137,5 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,4 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 128,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 165mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com