Brother Brother TN-2510 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TN2510
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 235.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN2510
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 235.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | MFC-L2860DWE, DCP-L2627DWE, HL-L2400DWE |
| Wysokość produktu | 353 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 177 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 361 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 803 g |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Produktów na palecie | 126 szt. |
| Wysokość brutto palety | 15,5 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 42 szt. |
| Waga brutto palety | 119,6 kg |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8443999000 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com