Brother Brother TN-242CMY kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: TN242CMY
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 882.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN242CMY
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 882.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1400 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | DCP-9017CDW, DCP-9022CDW, HL-3142CW, HL-3152CDW |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 389 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,2 cm |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Waga brutto palety | 228,5 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 54 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 340mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com