Brother BROTHER Tusz czarny BTD100BK=BT-D100BK
Symbol: BTD100BK
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BTD100BK
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 39.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 120 g |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 7500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 108 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | MFC-T930DW, DCP-T830DW, DCP-T730DW, DCP-T530DW, DCP-T430W, DCP-T230 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 56 x 123 x 55,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com