Brother BROTHER Toner czarny TN2590=TN-2590
Symbol: TN2590
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 206.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN2590
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 206.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Kompatybilność | MFC-L2922DW, MFC-L2862DW, MFC-L2802DN, MFC-L2802DW |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Wysokość produktu | 356 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 813 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 174mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wolno wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika. Należy je oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com