Bose Zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort Ultra True Wireless Stereo (TWS) Obsługuje technologię Bluetooth
Symbol: 896637-0030
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1178.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 896637-0030
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1178.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Śliwkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Nazwa koloru | Deep Plum |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Etui do ładowania | Tak |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło ładowania | Etui ładujące |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 6 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 50mm |