Bitspower Bitspower Cyclops 240 Procesor Chłodnica cieczy all-in-one Czarny, Srebrny 1 szt.
Symbol: WASE-598
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WASE-598
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 379.00
| Specyfikacja | |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Materiały | Miedź |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Prąd pompy | 300 mA |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy pompy | 3,6 W |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy | 2500 RPM |
| Poziom hałasu pompy | 30 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 228mm |