Bitspower Bitspower BP-MVV-DWBK część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów
Symbol: BP-MVV-DWBK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 175.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP-MVV-DWBK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 175.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Metal |
| Gwint | 1/4" |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 35,7 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 25mm |