Bitspower Bitspower BP-HFI część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Wskaźnik przepływu
Symbol: BP-HFI
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 158.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP-HFI
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 158.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Wskaźnik przepływu |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 56,7 mm |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 45mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Zaleca się wyłączenie zasilania przed instalacją lub konserwacją.