BUXTON BUXTON BHP-8700 - Słuchawki Bluetooth nauszne czarne
Symbol: (BX)BHP8700 BLACK
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 149.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: (BX)BHP8700 BLACK
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 149.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 224 g |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 197 mm |
| Sterowanie | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | Kabel ładujący x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 BLE |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 godz. |
| Czas rozmowy | 22 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość słuchawek | 96 dB +/- 3 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Szerokość | 213mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 83mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.