BUXTON BUXTON BHP-18000 - Słuchawki Bluetooth nauszne czarne
Symbol: (BX)BHP18000
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 320.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: (BX)BHP18000
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 320.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 249 g |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Sterowanie | Przyciski |
| Poziom redukcji hałasu | Do 30 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | Kabel ładujący x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Czas rozmowy | 30 godz. |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 godz. |
| Czas ładowania | 1,5 godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 60 godz. |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 40 godz. |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB +/- 3 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 203mm |
| Wysokość | 72mm |
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.