BLOW Głośnik Bluetooth 5.3 AQUA TUNE IP67
Symbol: 30-360#
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30-360#
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 68.00
Aqua Tune marki Blow to nowy, ceniony przez użytkowników głośnik przenośny. Jego nowoczesne wzornictwo i atrakcyjne detale sprawiają, że idealnie nadaje się jako towarzysz każdej wycieczki. Dzięki certyfikatowi IP67, Aqua Tune jest pyłoszczelny i wodoodporny można go zanurzyć na głębokość do 1 metra na maksymalnie 30 minut, bez obaw o uszkodzenie.
Najważniejsze cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 h |
| Wymiary |
103.5 x 44.5 x 78 mm |
| Oznaczenia | |