Asus Router TUF-AX4200 WiFi AX4200 4LAN 1WAN 1USB
Symbol: TUF-AX4200
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 544.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TUF-AX4200
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 544.00
TUF Gaming AX4200 Dwuzakresowy router do gier WiFi 6 z trybem gry mobilnej, 3-stopniowe przekierowanie portów, port 2,5 Gb/s, AiMesh do sieci Wi-Fi typu mesh, zabezpieczenia sieci AiProtection Pro
TUF Gaming AX4200
TUF Gaming AX4200 został zaprojektowany, aby zapewnić stabilne i szybkie połączenia bezprzewodowe i przewodowe w środowiskach o dużej gęstości urządzeń. Jest to router, który przynosi korzyści wszystkim Twoim urządzeniom, od laptopów, smartfonów i konsol do gier, po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.
4X pojemność. 2 razy szybciej
Wi-Fi 6 zapewnia szybsze prędkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS kolorowanie i MU-MIMO, a także zwiększa wydajność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia mają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi. Jest idealny do ruchliwych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.
Jednoczesna gra i VPN
VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - jednocześnie! Więc nawet jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz cieszyć się maksymalną prędkością gier.
Zabezpieczenia klasy komercyjnej dla Twojego domu
Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz podłączonych wiele urządzeń. TUF Gaming AX4200 zawiera dożywotnią bezpłatną usługę AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest chronione przez TUF Gaming AX4200, a dzięki wygodnej aplikacji mobilnej możesz mieć oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TUF Gaming AX4200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | IPv6 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac 802.11ax IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
ASUS Router APP |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Złoty |
| Waga | 547.4 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu