Asus Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN
Symbol: RT-AX57
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 381.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-AX57
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 381.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-AX57 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11g 802.11n 802.11ac 802.11ax IPv4 IPv6 802.11a 802.11b |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
ASUS Router APP |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 374 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu