Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB
Symbol: VZ249HG
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 470.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VZ249HG
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 470.00
VZ249HG
Monitor gamingowy - 24 cale (23,8 cala), IPS, Full HD, 99% sRGB, bezramkowy, 120 Hz, SmoothMotion, 1 ms (MPRT), Adaptive Sync, Eye Care Plus, niska emisja niebieskiego światła, bez migotania, możliwość montażu na ścianie.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
VZ249HG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV FSC Mix TCO Energy Star EPEAT |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 525 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |
| Pozostałe parametry |
Kąt nachylenia: tak (+23° ~ -5°) |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu