Asus Laptop ExpertBook Ultra B9406CAA-TH0744X - Core ultra X7 358H/64GB/2TB/14" WQXGA+/Tandem OLED/600 nits/Touch screen/Win 11 PRO/
Symbol: B9406CAA-TH0744X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 17907.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B9406CAA-TH0744X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 17907.00
Błyskotliwość w ruchu
ASUS ExpertBook Ultra zapewnia bezkompromisową wydajność i dbałość o każdy szczegół. Pracuj w przyjemnej, relaksującej atmosferze z oświetleniem ExpertLumi. Elegancki, inteligentny i wyrafinowany - ASUS ExpertBook Ultra wyznacza nowy standard wśród laptopów biznesowych klasy premium.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ExpertBook Ultra |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria trzecia |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Moc procesora | 25 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra X7 358H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 600 nits |
| Jasność HDR | 1400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 6.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 4-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.4 mm |
| Szerokość | 310.9 mm |
| Głębokość | 212.8 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu