Asus Laptop ExpertBook B5 B5605CCA-PL0705X - Intel Core Ultra 7 255H/32GB/1TB/16 WQXGA/Win 11PRO/3YRS
Symbol: B5605CCA-PL0705X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5614.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B5605CCA-PL0705X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5614.00
Inteligentna i bezpieczna moc AI dla biznesu
Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, ASUS ExpertBook B5 umożliwia jeszcze wydajniejszą pracę dzięki procesorom Intel Core Ultra . Wyposażony w dwa gniazda SO-DIMM obsługujące do 64 GB pamięci RAM, ekran 16:10 z wąskimi ramkami oraz narzędzia AI, takie jak redukcja szumów i tłumaczenia na żywo, model B5 zapewnia niezrównaną produktywność. Zaawansowane zabezpieczenia klasy korporacyjnej, logowanie biometryczne oraz wiodący na świecie cyfrowy paszport produktu sprawiają, że B5 jest zrównoważonym i bezpiecznym wyborem dla nowoczesnego biznesu.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ExpertBook B5 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 255H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be Bluetooth LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
Audio by Dirac |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 18 mm |
| Szerokość | 358.4 mm |
| Głębokość | 253.9 mm |
| Waga | 1.86 kg |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu